Aktywni i kreatywni bialscy bibliotekarze

Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich ma już 100 lat. Z tej okazji 6 października 2017r. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. H. Łopacińskiego w Lublinie odbyła się uroczysta konferencja jubileuszowa „Aktywni i Kreatywni”.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych – Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin oraz Przewodnicząca Zarządu Głównego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich w Warszawie Elżbieta Stefańczyk.

Sukces świętowali  bibliotekarze z województwa lubelskiego, wśród których nie mogło zabraknąć  przedstawicieli bialskiego Oddziału SBP.  Była to okazja do podziękowań i gratulacji za wieloletnią pracę na rzecz promocji czytelnictwa i społecznej działalności w Stowarzyszeniu.  Z Miejskiej Biblioteki Publicznej grawerton okolicznościowy otrzymała Emilia Tranda-Andrusiuk , Listy Gratulacyjne od  Zarządu Głównego SBP otrzymały:  Krystyna Nowicka z Filii nr 6 oraz Emilia Tranda-Andrusiuk z Barwnej Multimedialnej Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży.

ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Fotografie wykonali pracownicy WBP w Lublinie oraz pracownicy MBP w Białej Podlaskiej.