15.12.2018

Zapraszamy po nowości filmowe. Od poniedziałku można wypożyczać, a przez cały weekend rezerwować przez Internet. Wystarczy mieć wykupiony abonament, a następnie trzeba zalogować się na swoje konto Czytelnika. Zarezerwowane zbiory czekają na odbiór przez trzy dni.

Fotografie filmów

12.12.2018

Możliwości celebrowania wyjątkowego, grudniowego okresu jest wiele, warto spędzić ten czas razem z Barwną.

12.12.2018

Zapraszamy młodzież na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki. Tym razem porozmawiamy o książce, która w ostatnim czasie wywarła na nas największe wrażenie. Zapraszamy szczególnie tych, którzy jeszcze nie miali okazji się z nami spotkać. Klub jest otwarty i można do nas dołączyć. Bez zapisów, bez zobowiązań. Do zobaczenia!

11.12.2018

W sobotę 1 grudnia mieliśmy zaszczyt gościć naszych przyjaciół z Biblioteki Obwodowej  im. M. Gorkiego w Brześciu. Miejską Bibliotekę Publiczną i Barwną odwiedziły: Elena Stryżewicz – dyrektor Biblioteki Obwodowej w Brześciu, Larysa Weremczuk – zastępca dyrektora do spraw Kultury i Informacji, Wiktoria Michajłowa – kierownik Działu Literatury dla Dzieci i Młodzieży, Elena Szulżyk – bibliotekarz Działu Literatury dla Dzieci i Młodzieży.

11.12.2018

W związku z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości zorganizowaliśmy wraz ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich Oddział w Białej Podlaskiej, rodzinne międzypokoleniowe warsztaty „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”.

22.11.2018

Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej oraz Barwna Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży zapraszają dzieci i młodzież w wieku 9+ na niecodzienne spotkanie!1 grudnia 2018r. o godz. 11.00 do Biblioteki Barwnej przybędą goście z Biblioteki Obwodowej im. M. Gorkiego w Brześciu. Będzie to okazja do poznania nowego języka, kultury, a także samodzielnego wykonania tradycyjnego białoruskiego rusznika. Wydarzenie odbywać się będzie w języku rosyjskim, białoruskim i polskim.
Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona!
Więcej informacji w Bibliotece Barwnej (ul. Warszawska 12 c) lub pod nr tel. 83 341 64 53.

22.11.2018

Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki zaprasza już w najbliższy piatek (23 listopada) o godzinie 16.00 na kolejne spotkanie. Tym razem porozmawiamy o literaturze "nie z tej ziemi", czyli książkach, w których bohaterami są duchy.

Dołącz do nas, zostań Księgołapem!

20.11.2018

13 listopada w ramach programu Tu Czytamy: Dyskusyjne Kluby Książki,  Bibliotekę Barwną odwiedziła Joanna Jagiełło, autorka książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

05.11.2018

Jeśli chcecie poznać niezwykle utalentowaną pisarkę, gorąco  zapraszamy na spotkanie autorskie, które odbędzie się 13 listopada 2018r. o godz. 17:00 w wypożyczalni Biblioteki Barwnej.

03.11.2018

W związku z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości nasza biblioteka wraz ze Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich Oddział w Białej Podlaskiej, zaprasza na rodzinne międzypokoleniowe warsztaty „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”.