Escape room nawiązujący do bialskich Radziwiłłów

Zadaniem uczestników było odnalezienie ośmiocyfrowego kodu do sejfu i wydostanie się z „Komnaty szeptów”. Gracze sami musieli rozwikłać zagadki, a na „ucieczkę” mieli maksymalnie 30 minut. To właśnie nieubłaganie uciekający czas był największym wrogiem uczestników. Utrudnieniem i urozmaiceniem gry były tzw. „zmyłki”, które zaskakiwały graczy. Mimo, że nie wszystkim udało się odnaleźć kod do sejfu, to fantastyczna zabawa i dobre humory towarzyszyły uczestnikom do samego końca.

Wszyscy uczestnicy otrzymali specjalnie przygotowane odblaskowe smycze z logo Barwnej.

Galeria zdjęć

Escape room odbył się w ramach projektu „Barwni poszukiwacze przygód” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Znalezione obrazy dla zapytania mkidn