Gimnazjum - grupy zorganizowane

WSZYSTKIE ZAJĘCIA ODBYWAJĄCE SIĘ W NASZEJ PLACÓWCE SĄ BEZPŁATNE

Zajęcia dla grup zorganizowanych są prowadzone od poniedziałku do piątku od godz. 8.15 do 15.00.

Pierwsza wizyta klas gimnazjalnych to zawsze poznawanie barw Barwnej, zakątków z atrakcjami, jakich w bibliotece nikt się nie spodziewa i z zabawami, które rozruszają nawet sceptycznych. Może uda się zaszczepić miłość do książek, fascynację audiobookami, filmami, różnymi dziedzinami wiedzy i nauką języków. Jest duża szansa, że młodzi ludzie zechcą do nas wrócić i zgodnie z naszym hasłem promocyjnym, przejść na barwną stronę mocy.

Kolejna wizyta grupy jest promocją czytania, przeprowadzaną przy pomocy tego, co może przemawiać do młodych ludzi. Wykorzystujemy sztuki wizualne, multimedialność, pokazujemy współczesne trendy w szeroko pojętej kulturze, by pokazać związki literatury z dziedzinami, które interesują młodzież. Próbujemy udowodnić, że czytanie książek jest dobrym zajęciem także dla ludzi nowoczesnych.
 

Klasy gimnazjalne można zapisać także na cykle zajęć:

  • cykl rosyjski
  • cykl muzyczno-literacki
  • cykl filmowy

Każdy cykl obejmuje trzy, trwające godzinę, wizyty grupy. Każde kolejne spotkanie w ramach cyklu, stanowi kontynuację wcześniejszej wizyty.

Można zapisać się poprzez poniższy formularz. Uwaga! Prosimy o minimum tygodniowe wyprzedzenie. Odezwiemy się, czy wybrana godzina i termin są u nas wolne.

ZAPISZ GRUPĘ: