Goście z Brześcia w Barwnej

W sobotę 21 października 2017 roku odwiedziły nas panie z Biblioteki Obwodowej im. M. Gorkiego w Brześciu na Białorusi. Była to okazja do wysłuchania rosyjskiej bajki ludowej „Rzepka” w żywym języku, a także poznania nazw warzyw  w języku rosyjskim i białoruskim. Uczestnicy „Czytającej Soboty” wcielili się w występujących w bajce bohaterów i skosztowali białoruskich cukierków ukrytych w „rzepce”. ZOBACZCIE ZDJĘCIA.

Zapraszamy na ostatnią już „Czytającą Sobotę z językiem rosyjskim” 28 października 2017 na godz. 12:00.

Będzie to też okazja do uzupełnienia swoich zapasów książkowych i płytowych przed dwutygodniową przerwą. Przypominamy, że w dniach 30.10-10.11.2017 Biblioteka Barwna będzie nieczynna. Ponowne otwarcie planujemy na 13.11.2017.