„A to historia!” – XIX Bialskie Dni Książki DziecięcejSzczególnie gorąco zachęcamy do udziału w otwartym spotkaniu z Grażyną Bąkiewicz, znaną i cenioną pisarką książek dla dzieci i młodzieży. Grażyna Bąkiewicz to autorka między innymi popularnych książek i opowiadań przybliżających historię Polski.

Interesująco zapowiada się projekcja głośnego filmu o Powstaniu Warszawskim. Pokaz przeznaczony dla młodzieży i dorosłych połączony będzie z dyskusją.

Nowością w naszej ofercie będzie gra terenowa w Parku Radziwiłłowskim. Jej uczestnicy będą musieli wykazać się spostrzegawczością,  kreatywnością i umiejętnością współpracy, aby osiągnąć cel, czyli odnaleźć skarb. W organizacji gry pomogą nam harcerze z 22 Drużyny Harcerskiej „Hermes”. Dzieci i młodzież w wieku 10-17 lat zapraszamy do zapisów.

Cykl działań zakończymy multimedialnym quizem z nagrodami. Wydarzenie o walorach edukacyjnych będzie przede wszystkim okazją do świetnej zabawy i aktywności w rodzinnym gronie. Na quiz obowiązują zapisy!

W trakcie trwania XIX Bialskich Dni Książki Dziecięcej będą odbywać się także zajęcia dla zorganizowanych grup szkolnych i przedszkolnych. Nauczycieli i opiekunów zachęcamy do zapisów.

Szczegółowe informacje i zapisy na wydarzenia przyjmujemy w Barwnej oraz pod nr tel. 83 341 64 53.