Klasy IV-VI - grupy zorganizowane

Zajęcia dla grup zorganizowanych są prowadzone od poniedziałku do piątku od godz. 8.15 do 15.00.

Pierwsza wizyta klas IV-VI to zawsze poznawanie barw Barwnej, zakątków z atrakcjami, jakich w bibliotece nikt się nie spodziewa i z zabawami, które rozruszają nawet sceptycznych. Może uda się zaszczepić miłość do książek, fascynację audiobookami, filmami, różnymi dziedzinami wiedzy i nauką języków. Jest duża szansa, że młodzi ludzie zechcą do nas wrócić i zgodnie z naszym hasłem promocyjnym, przejść na barwną stronę mocy.

Kolejna wizyta grupy jest przygodą, opartą o tekst literacki, wzbogaconą zabawami, nawiązującymi do tematu przewodniego, aktywnościami plastycznymi, muzycznymi i działaniami wspomagającymi integrację grupy. Bibliotekarz wybiera do zajęć książki, które mogą zafascynować dzieci, sprawić, by kiełkowała w nich chęć czytania i kontaktu z literaturą.

Klasy IV-VI można zapisać także na cykle zajęć:

• cykl rosyjski
  • cykl muzyczno-literacki
  • cykl filmowy

Każdy cykl obejmuje trzy, trwające godzinę, wizyty grupy. Każde kolejne spotkanie w ramach cyklu, stanowi kontynuację wcześniejszej wizyty.

Można zapisać się poprzez poniższy formularz. Uwaga! Prosimy o minimum tygodniowe wyprzedzenie. Odezwiemy się, czy wybrana godzina i termin są u nas wolne.

ZAPISZ GRUPĘ: