Klub Malucha

11.03.2017

Biblioteka Barwna od chwili powstania kieruję swoja ofertę do wszystkich mieszkańców Białej Podlaskiej. Szczególnie miło jest nam promować  kulturę i czytelnictwo wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Dlatego nie mieliśmy problemów z naborem do 6. edycji  Tęczowego Klubu Malucha. Nasze zajęcia doskonale przygotowują dzieci do rozpoczęcia nauki w przedszkolu. ZOBACZ ZDJĘCIA Najmłodsi uczą się współpracy w grupie oraz rozwijają swoje umiejętności  poprzez udział w zabawach ruchowych czy ćwiczących pamięć. Mają okazję do samodzielnych wypowiedzi na określony temat. Ćwiczą zdolności manualne, szczególnie podczas wykonywania nietuzinkowych prac plastycznych.

08.11.2016

Stoliki świetlne są doskonałą pomocą edukacyjna i wspomagają rozwój małych dzieci. Okazały się nie lada atrakcją dla dorosłych biorących udział w naszych zajęciach. Stworzyliśmy teatr cieni, tworzyliśmy obrazy z różowego ryżu.

28.10.2016

Spotkania naszego Tęczowego Klubu Malucha są przeznaczone dla dzieci w wieku 2,5-3,5 lat, które nie uczęszczają do przedszkola. Zawsze są okazją do wysłuchania ciekawych historii książkowych, ale też do aktywności plastycznych, muzycznych i zabaw z rówieśnikami. Warto dołączyć do cośrodowych spotkań, zwłaszcza, że w najbliższą, 2 listopada, o 10.30, będzie magiczna przygoda ze stolikami świetlnymi.

15.09.2016

Masz dziecko w wieku 2,5 - 3,5 lat? Możesz jeszcze dopisać je do Klubu Malucha. Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie małych czytelników. Oprócz poszukiwania mamy książkowej rybki, były tańce i robienie wspaniałych kur! Takie zajęcia to dobra okazja do rozwoju i przebywania w grupie rówieśniczej. Zapraszamy.

26.08.2016

Klub Malucha to zajęcia dla dzieci w wieku od 3 do 3,5 lat, które nie uczęszczają do przedszkola. Odbywają się w każdą środę, o godzinie 10.30 i rozbudzają miłość do książek, ale też wszechstronnie rozwijają i socjalizują, dzięki przebywaniu w grupie rówieśniczej. Ruszyły zapisy do piątej już edycji Klubu.

22.06.2016

To było wspaniałe spotkanie w pięknych okolicznościach przyrody! Wszystkie atrakcje wydarzyły się na terenie kompleksu agroturystycznego MUSTANG w Rakowiskach. Szaleliśmy na trampolinie, przejechaliśmy się bryczką. Kiełbaski upieczone na ognisku - smakowały jak nigdy.

31.05.2016

Po raz pierwszy w historii Tęczowego Klubu Malucha dzieci odwiedziły piekarnię Społem. Pan Piekarz opowiedział dzieciom jak działa piekarnia.  Każdy mógł zrobić bułkę w swoim wymyślonym kształcie i oczywiście na koniec ją upiec. Bułki wyszły przepyszne, a wizyta zaliczona do udanych!

Dziękujemy Piekarni Społem za serdeczne przyjęcie nas.

06.05.2016

4 maja dzieci z Tęczowego Klubu Malucha wybrały się na plac zabaw należący do Miejskiego Żłobka „Skarbiec Skrzata” w Białej Podlaskiej.  Była to niezwykła atrakcja dla naszych klubowiczów i mile spędzony czas.

16.03.2016

Na naszych zajęciach maluchy mogą zawsze liczyć na spotkanie z książką połączone z zabawą. I to bez wątpienia dobrą zabawą :) Na spotkania zapraszamy dzieci w wieku 2,5 – 3,5 lat, jak zawsze w każdą środę o 10.30.

A oto galeria zdjęć: GALERIA

08.02.2016

Na naszych zajęciach dzieci miały okazję wykonać laurkę dla swoich babć i dziadków. Odwiedziła nas także rockowa babcia, dla której maluchy wykonały taniec. Klubowicze mieli również okazję dowiedzieć się co robić, aby być zdrowym jak ryba oraz poznały kilka zasad prawidłowego odżywiania.