„Mądre wychowanie” z Elżbietą Olszewską

5 czerwca mieliśmy okazję gościć panią Elżbietę Olszewską, Członkini Zarządu i Dyrektora Programowego Fundacji „ABCXXI- Cała Polska czyta dzieciom”, która wygłosiła nam wspaniałą prelekcję o wartościach płynących z  czytania.

W spotkaniu wzięli udział rodzice, nauczyciele i bibliotekarze. Pani Olszewska upewniła wszystkich, że czytanie to najskuteczniejszy i najtańszy sposób na dobre wychowanie, oraz że jest bardzo ważnym elementem prawidłowego rozwoju emocjonalnego i językowego dziecka.  Dlatego czytajmy dziecku 20 minut dziennie - codziennie!

Wydarzenie odbyło się w ramach projektu „Włącz czytanie !”, realizowanego podczas XVII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom. Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.