Multimedialny WeekendKojarzycie historię psa stworzoną przez W. Bruce’a Camerona? A może szukacie lektury na zbliżające się, świąteczne dni? Tym razem proponujemy wszystkim czytelnikom, a zwłaszcza miłośnikom czworonogów, powieść do wysłuchania „Psiego najlepszego”.

Autor we wspaniały sposób pokazuje jak wiele szczęścia i miłości wprowadzają do naszego życia zwierzęta. Dzięki silnej więzi łączącej człowieka z czworonogie, obie strony są w stanie poświęcić się za tę drugą. Najpiękniejsze w niej jest to, że trwa całe życie i nic nie jest w stanie jej zerwać.
Historia bawi, wzrusza i już od pierwszych minut wciąga w tę ciepłą opowieść. Olbrzymi ładunek emocji powoduje, że przeżywamy smutki i radości wraz z głównym bohaterem oraz jego psią rodziną. To wszystko wprowadza w świąteczny nastrój. Słuchając czujemy zapach nadchodzącej Wigilii oraz rodzinnej atmosfery. Świąteczna przygoda z psiakami, skłania nas do tego, aby pomyśleć, że pies to nie tylko „prezent świąteczny" ale pełnoprawny członek rodziny, który przysparza czasem trochę problemów, ale przede wszystkim sprawia, że każdy dzień staje się weselszy!
Trzeba również dodać, że audiobooka słucha się całkiem przyjemnie, a już na pewno doskonale sprawdzi się podczas zimowych, ponurych wieczorów.
„Psiego najlepszego” to piękna historia dla całej rodziny, przy której można się emocjonalnie ogrzać.