Multimedialny WeekendŚwięta to okres szczerości, miłości i spokoju, wzajemnych wyznań, a także wsparcia tak potrzebnego w dynamicznej i stresującej codzienności. U kogo można szukać pomocy jak nie u rodziny? Warto więc powrócić do filmu z 2015 roku pt. „Kochajmy się od święta”.

Historię obserwujemy z perspektywy członków rodziny zjeżdżających się jak co roku, do domu seniorów, aby obchodzić Boże Narodzenie. Dowiadujemy się też sporo o przeszłości bohaterów, bez której ta emocjonalna więź nie byłaby taka, jakiej po filmie świątecznym należy się spodziewać. Oczywiście nie jest to duże zagłębianie się w problemy każdej postaci. Część z tych poszczególnych epizodów wspierana jest też zabawną treścią oraz udaną grą aktorską. Zgromadzenie przez reżysera gwiazdorskiej obsady jest niewątpliwie ogromnym atutem superprodukcji. Aktorzy zwyciężają ekranowym czarem, doświadczeniem, zaangażowaniem i umiejętnością nadawania swoim postaciom życia przed kamerą.
„Kochajmy się od święta” w reżyserii Jessie Nelson to sympatyczna komedia, która swoją naturalnością potrafi jednocześnie rozbawić i wzruszyć do łez. Okazja świąt przypomina, że rodzina i szczerość to siła oraz lekarstwo na wszelkie nieporozumienia i urazy.
Jeżeli chcecie zafundować sobie adekwatny do grudniowej atmosfery film, ten w zupełności spełni wasze oczekiwania.