O kreowaniu wizerunku w bialskim "Ekonomiku"

W piątek 23.03.2018 r. Karolina Kulesza i Magda Rzymowska przeprowadziły prelekcję i warsztaty uczniom z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Białej Podlaskiej. Tematem spotkania było kreowanie własnego wizerunku w mediach społecznościowych. Rozmawialiśmy o prawidłowym wyrażaniu naszych emocji w wirtualnym świecie, a także zasadach poprawnego pisania korespondencji elektronicznej. Szczególne zainteresowanie wśród młodzieży wzbudził temat kulturalnego publikowania postów na portalach społecznościowych, czyli co i jak publikować oraz lista rzeczy, których umieszczać w Internecie nie warto. Od dziś pojęcia takie jak netykieta, medialny savoir-vivre i pozytywny wizerunek w social mediach nie są nam straszne!  Warsztaty zostały opracowane i przeprowadzone w oparciu o najnowszą literaturę przedmiotu. Dziękujemy pani Marcie Sawtyruk za zaproszenie.