Oferta zajęć dla dzieci i młodzieży

Szanowni Rodzice,

Informujemy, iż Miejska Biblioteka Publiczna oferuje szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do spędzenia czasu w Multicentrum i Bibliotece Barwnej. W skład wyposażenia placówek wchodzi innowacyjne oprogramowanie multimedialne, liczne trójwymiarowe pomoce dydaktyczne, modele robotów i innych urządzeń, dzięki czemu dziecko może przenieść się w interaktywny świat wiedzy opierający się na eksperymentach i doświadczeniach. Nasze placówki są ciekawą propozycją spędzenia czasu wolnego, jak i mogą stanowić uzupełnienie i rozszerzenie szkolnych zajęć dydaktycznych. Każdego dnia w naszej bibliotece można wypożyczać nowości książkowe, korzystać z zajęć edukacyjnych, komputerów, tabletów, robotów, grać w gry na Play Station, oglądać na specjalnie przygotowanym stanowisku filmy oraz skorzystać z szerokiej oferty audiobooków. Zapraszamy wszystkich w godzinach otwarcia biblioteki:

Poniedziałek 10.00 – 15.00

Wtorek 10.00 – 18.00