Przedszkola i klasy "0"- grupy zorganizowane

WSZYSTKIE ZAJĘCIA ODBYWAJĄCE SIĘ W NASZEJ PLACÓWCE SĄ BEZPŁATNE

Zajęcia dla grup zorganizowanych są prowadzone od poniedziałku do piątku od godz. 8.15 do 15.00.

Pierwsza wizyta grupy przedszkolnej czy klasy "0" to zawsze poznawanie barw Barwnej, zakątków z atrakcjami, jakich w bibliotece nikt się nie spodziewa i z zabawami, których nie chce się kończyć. Te zajęcia pomagają dzieciom poczuć się u nas dobrze, wiedzieć jak się poruszać po Barwnej, jak szukać interesujących książek i multimediów oraz do kogo zwrócić się o pomoc.

Kolejna wizyta grupy jest przygodą, opartą o tekst literacki, wzbogaconą zabawami, nawiązującymi do tematu przewodniego, aktywnościami plastycznymi, muzycznymi i działaniami wspomagającymi integrację grupy. Bibliotekarz wybiera do zajęć książki, które mogą zafascynować dzieci, sprawić, by kiełkowała w nich chęć czytania i kontaktu z literaturą.

Grupę przedszkolną i klasy „0” można zapisać także na cykl zajęć muzyczno-literackich. Cykl obejmuje trzy, trwające godzinę, wizyty grupy. Każde kolejne spotkanie w ramach cyklu, stanowi kontynuację wcześniejszej wizyty.

Można zapisać się poprzez poniższy formularz. Uwaga! Prosimy o minimum tygodniowe wyprzedzenie. Odezwiemy się, czy wybrana godzina i termin są u nas wolne.

ZAPISZ GRUPĘ: