Przedszkola i klasy "0"- grupy zorganizowane

Zajęcia dla grup zorganizowanych są prowadzone od poniedziałku do piątku od godz. 8.15 do 15.00.

Pierwsza wizyta grupy przedszkolnej czy klasy "0" to zawsze poznawanie barw Barwnej, zakątków z atrakcjami, jakich w bibliotece nikt się nie spodziewa i z zabawami, których nie chce się kończyć. Te zajęcia pomagają dzieciom poczuć się u nas dobrze, wiedzieć jak się poruszać po Barwnej, jak szukać interesujących książek i multimediów oraz do kogo zwrócić się o pomoc.

Kolejna wizyta grupy jest przygodą, opartą o tekst literacki, wzbogaconą zabawami, nawiązującymi do tematu przewodniego, aktywnościami plastycznymi, muzycznymi i działaniami wspomagającymi integrację grupy. Bibliotekarz wybiera do zajęć książki, które mogą zafascynować dzieci, sprawić, by kiełkowała w nich chęć czytania i kontaktu z literaturą.

Grupę przedszkolną i klasy „0” można zapisać także na cykl zajęć muzyczno-literackich. Cykl obejmuje trzy, trwające godzinę, wizyty grupy. Każde kolejne spotkanie w ramach cyklu, stanowi kontynuację wcześniejszej wizyty.

Można zapisać się poprzez poniższy formularz. Uwaga! Prosimy o minimum tygodniowe wyprzedzenie. Odezwiemy się, czy wybrana godzina i termin są u nas wolne.

ZAPISZ GRUPĘ: