Spotkanie autorskie z Tomaszem Samojlikiem

Prezydent Miasta Biała Podlaska oraz Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży Barwna zapraszają na spotkanie autorskie z Tomaszem Samojlikiem – popularnym autorem książek dla dzieci i młodzieży. Hitem twórczości pisarza są każdemu dobrze znane przygody „Żubra Pompika”. Jeśli chcecie osobiście poznać Pompika, ryjówkę malutką - Dobrzyka, wydrę - Salwinkę, dzięcioła trójpalczastego - Triko i inne postacie z książek Pana Tomasza, koniecznie musicie być z nami 16 października 2020 r. o godzinie 17: 00 na platformie ClickMetting. Już dziś zachęcamy do rejestracji na wydarzenie, naprawdę warto! Zapraszamy całe rodziny!

Link do rejestracji: https://mbpbialapodlaska.clickmeeting.com/zubr-pompik-w-barwnej-spotkanie-autorskie-z-tomaszem-samojlikiem/register

Działanie realizowane są w ramach XXI Bialskich Dni książki Dziecięcej „Nakręcamy czytanie”.

Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.