Wszystko gra z Barwną

19 maja odbył się koncert „Wszystko gra” z udziałem wspaniałych artystów. Na scenie wystąpiły dzieci SOSW w Zalutyniu i „Wspólnego Świata”. Dużej dawki emocji dostarczył pokaz zumby Damiana Jabłońskiego; także animacje ulubieńca przedszkolaków, instruktora rytmiki, Jacka Marczuka oraz rewelacyjne występy dzieci ze Szkoły Tańca Kontra, pod kierunkiem Doroty Kowalczyk.Chwili refleksji dostarczył nam kwartet saksofonowy z Zespołu Szkół Muzycznych w Białej Podlaskiej, pod kierunkiem Radosława Żyły. Punktem kulminacyjnym koncertu był występ zespołu wokalno-tanecznego „Fasolki”. Rodzice przypomnieli sobie piosenki z dzieciństwa, a dzieci zorientowały się, że te przeboje, mimo upływu lat, są im doskonale znane.

Oprócz tego, co działo się na scenie, uczestnicy mieli możliwość wykonania instrumentów muzycznych i  zrobienia pamiątkowej przypinki. Zatroszczyliśmy się także o najmłodszych uczestników, przygotowując specjalnie dla nich strefę malucha. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się charytatywny kiermasz książek, zorganizowany przy pomocy Stowarzyszeniu Bibliotekarzy Polskich w Białej Podlaskiej.

Jednym słowem, wszystko grało. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i występującym. Zapraszamy do obejrzenia FOTORELACJI.

Wydarzenie odbyło się w ramach XX Bialskich Dni Książki Dziecięcej "W barwnym rytmie". Dofinansowano je ze Środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.