„Nakręcamy czytanie” - bezpłatne szkolenia on-lineBarwna Multimedialna Biblioteka Dla Dzieci i Młodzieży serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenia on-line organizowane w ramach XXI Bialskich Dni Książki Dziecięcej „Nakręcamy czytanie” dofinansowanych  ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego  pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Szkolenia zostaną poprowadzone przez Panią Elżbietę Hornowską – trenera II stopnia i superwizora  Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA.

Wykłady przeznaczone są dla nauczycieli przedszkoli, świetlic, edukacji wczesnoszkolnej i bibliotekarzy. Celem warsztatów jest przedstawienie różnych pomysłów animacyjnych z wykorzystaniem tekstów literackich.

Szkolenia będą się odbywały na platformie ClickMeeting, przy ograniczeniu ilościowym do 100 uczestników. Osoby biorące w nim udział dostaną stosowne zaświadczenia (w związku z tym niezbędne przy rejestracji jest podanie swojego imienia i nazwiska oraz poprawnego adresu e-mail, na który zostanie ono przesłane). Czas trwania szkoleń ok. 3 godziny.

15.10.2020 r., godz. 16.00 – 19.00 – „RADOŚĆ TWORZENIA I DZIAŁANIA, CZYLI METODY PEDAGOGIKI ZABAWY W PRACY Z TEKSTEM LITERACKIM”

Link do rejestracji:  https://mbpbialapodlaska.clickmeeting.com/radosc-tworzenia-i-dzialania-czyli-metody-pedagogiki-zabawy-w-pracy-z-tekstem-literackim-15-10-2020/register

22.10.2020 r., godz. 16.00 – 19.00 - „OD DESKI DO DESKI – ANIMACJA TEKSTÓW LITERACKICH METODAMI PEDAGOGIKI ZABAWY”

Link do rejestracji:  https://mbpbialapodlaska.clickmeeting.com/od-deski-do-deski-animacja-tekstow-literackich-metodami-pedagogiki-zabawy-22-10-2020/register

Zapraszamy!!!

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

MKiDN - logotyp