Teatrzyki KAMISHIBAIBiblioteka Barwna promuje czytelnictwo nieustannie, przez cały  okres swojej działalności, ale październik  to czas, kiedy czynimy to z wyjątkową intensywnością. Mamy nadzieję, że efekt naszych działań poskutkuje zwiększonym zainteresowaniem niezwykle bogatą ofertą  skierowaną do naszych najmłodszych czytelników. Dzięki dofinansowaniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury przygotowaliśmy atrakcję jakiej jeszcze w naszej bibliotece nie było – teatrzyk Kamishibai.

Zapraszamy zatem na cykl przedstawień on-line, w którym przedstawimy przepięknie ilustrowane, najpopularniejsze bajeczki nie tylko najmłodszych. Zapraszamy  serdecznie do naszego, małego teatru.

Powyższe działania realizowane są w ramach XXI Bialskich Dni Książki dziecięcej „Nakręcamy czytanie”.  Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 Dziękujemy bardzo wydawnictwu RISPRINT za możliwość zamieszczenia w przestrzeni publicznej przepięknych kart animacyjnych.

"O wilku i siedmiu koźlątkach"

 

"Trzy świnki"

 

"Słowik"

 

"Pani Zamieć"